Понеділок, 25.09.2017, 1:57:25

Головна » 2014 » Листопад » 20 » Всеукраїнський місячник у бібліотеці Маківського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-дитсадок»

Всеукраїнський  місячник у  бібліотеці Маківського НВК  «ЗОШ І-ІІ ступенів-дитсадок»

Протягом жовтня місяця у школі проходив місячник бібліотеки.
Було розроблено  чіткий план роботи на кожен день.
Цінність даної роботи в тому, що було залучено всі класи.

Заходи , які проводилися у шкільній бібліотеці, носили як навчально-пізнавальний характер,  так і мали виховне спрямування.
 Різноманітність проведених  занять, бібліотечних уроків, свят,   конкурсів тощо  зробила згаданий місячник насиченим, цікавим, барвистим.  Школярі  участували  у святах, таких , як »Книжчині іменини»,»Звідки прийшла книга»; провели Акцію «Подаруй книгу», яка триває цілий рік.
Відбувались засідання Поетичної світлиці, учні ділились власними поетичними надбаннями, знайомились із поезіями місцевих авторів.
Дізналися про поетів  краю Ненюк Н.М., Соколовську О., Волосожара О.І.

Бібліотекар Бондаренко Н.Г. провела ряд бібліотечних уроків :» У світі казок», «Бібліографія – ключ до знань»,»Диво, ім’я якому Книга».
Під час години спілкування  школярі поділились своїм баченням бібліотеки майбутнього.
Старшокласники пробували писати власні книги. Кращою з цих творів було визнано «Повернення Билинки»  Максима Бойка..
Бібліотекар звертає велику увагу  на  Літературу  рідного краю. З цією метою відбулися зустрічі із місцевими поетами Шароварою Н., Бондаренко О., Редькою О. Учні переглянули цікавий фільм «ЇЇ дорога» про вчительку школи, бібліотекаря, поетесу Н.Г.Бондаренко..
    Учні проводили різні конкурси декламаторів, юних ілюстраторів  літературних творів,»лікували» книги, випускали стіннівки .
Кращі з кращих отримали нагороди, цінні подарунки.
Місячник бібліотеки став справжнім святом для любителів книги.

Переглядів: 220 | Додав: Ykresh | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2014  »