П`ятниця, 24.11.2017, 8:34:39

Головна » 2016 » Березень » 18 » Відзначення 202-ої річниці від дня народжнння Т.Г. Шевченка
Відзначення 202-ої річниці від дня народжнння Т.Г. Шевченка

ЗУСТРІЧ ІЗ ГЕНІЄМ – сином українського народу, символом нашої держави  - Тарасом Григоровичем Шевченком.

Скільки б не пройшло століть, а світоч слова  -Тарас Шевченко – ніколи не зітреться із пам’яті народу.

Щиро і задушевно звучали слова про Кобзаря України із вуст маківських школяриків, які вели так палко свято, приурочене 202 –й річниці з дня його народження.

У глибині сцени  вишитий портрет Т.Г.Шевченка, прикрашений вишиваним рушником.

Випуск стіннівок  про знаменитого митця, плакати, малюнки та ілюстрації до його творів, декламування віршів поета учасниками свята, музичне оформлення свята  піснями на  Шевченкові слова. Виставки  книжок  великого генія та викладки  про нього  інших митців у бібліотеці . А це  і Шевченкіана із   поетових країв, твори місцевих авторів, проведення бібліотечних уроків та виховних годин бібліотекарем Н.Г.Бондаренко та класоводами  і класними керівниками 1-9 кл. школи, які творчо підійшли до підготовки та проведення свята – 202 річниці Великого Кобзаря.

Шевченко завжди сучасний, як правда, добро, людяність, щирість, ніжність, мужність та братерство. Магія Шевченкового слова незбагненна. Цим словом він врятував народ від німоти, кожне його слово підтримувало волю на майдані Незалежності, дає сили нашим сьогоднішнім воїнам з АТО.

Ми стаємо віч-на-віч з Кобзарем, перевіряючи себе. Життєвий приклад Тараса Шевченка – джерело нашої душі, барометр, який вимірює стан духовності нашої.

Піднявшись на найвищі вершини мистецтва, Кобзар лишився доступним та близьким мільйонам. Тому і відзначає його річниці  все прогресивне людство світу.

Цінне у шкільному  святі  ще і те, що брали участь всі класи . Особливо задушевно виступала призерка районного конкурсу читців творів Шевченка – учениця 8 класу Марія Скотаренко.

Переглядів: 92 | Додав: Ykresh | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2016  »