П`ятниця, 21.07.2017, 3:35:13

Головна » 2013 » Травень » 31 » Пришкільний табір відпочинку "Бригантина"
Пришкільний табір відпочинку "Бригантина"

Швидко спливає час... І знову весна. Ще один навчальний рік прямує до свого логічного завершення. Пройдуть підсумкові та перевірочні роботи,  і знову в нашій школі, як і в інших школах країни, 27 травня гостинно розпочнуть свою роботу пришкільні  табори відпочинку .Так 27 травня розпочав свою роботу пришкільний табір відпочинку « Бригантина». Наш табір не на березі річки й не в лісовому гаю, а на шкільному подвір'ї? Зате все під рукою, і вихователь добре знає всі небезпечні місця й може раціонально використовувати шкільне приміщення та подвір'я.

Як, попри всі «мінуси», зробити час перебування в таборі цікавою, корисною та яскравою частиною літніх канікул? Вихід тут один. Не можеш змінити обставини - зміни своє ставлення до них, перетвори «мінуси» на «плюси»! Замінити рутинну повсякденну роботу творчою, скрізь бачити позитив, не зводити відпочивання учнів тільки до харчування, прогулянок на свіжому повітрі, не відкидати жодної цікавої та корисної пропозиції стосовно організації табору - ці завдання треба виконати, щоби 14 днів табірної зміни не перетворились на змарнований час. Виховна робота у пришкільному  таборі «Бригантина» базується на розвитку дитячої ініціативи, самодіяльності, колективної творчої справи й полягає у проведенні кожного дня змістовної, цікавої, активної справи. Звичайно, що реалізація завдань змісту роботи залежить від педагогічного колективу, його виховного потенціалу та майстерності. Виховна робота у пришкільному  таборі «БРИГАНТИНА» формується в напрямах: спортивно-оздоровча, художньо-естетична, краєзнавча та гурткова робота.

Найбільш цікавими  подіями ,які запам’яталися дітям  - це Відкриття табірної зміни, конкурс малюнка на асфальті «Діти миру» та конкурс малюнків долоньками « Долоньки єднання».

«Діти миру»

"Малюнки на асфальті"