Вівторок, 25.07.2017, 9:40:04

Головна » 2012 » Вересень » 1 » Перше вересня 2012
Перше вересня 2012

Перше вересня –день особливий

Для усіх, хто іде до школи

Дощовий чи сонячний , може ,

Не забудеш його ніколи.

Цей день такий  радісний  і світлий

Він відкриває знань стежки для нас

І школа радо всіх зустріне знову

Привітно усміхнеться рідний клас.

Ось і настав довгожданний для дітвори день 1вересня,  День знань. Діти чекали його з нетерпінням ,а особливо першокласники, бо саме цього дня для них відкривається перша сторінка великої книги знань. Маківський  НВК радо  відкрив свої двері для школярів . Перед школою  на шкільному подвірї розпочалася урочиста лінійка присвячена Дню знань. Шкільна родина поповнилася на 5 учнів.

За давнім українським звичаєм гостей у свій оселі зустрічає господар хлібом –сіллю і щирим словом . Радо привітав учнів , батьків, вчителів директор школи  Чалий А.В. Багато хороших слів сказав і благословив в добру путь.

Гостей дорогих  вітали щиро, стрічали із хлібом любов’ю і миром,

для гостей  відкрита  хата наша біла , тільки б жодна кривда в неї не забігла. На нашому  святі  були присутні гості  шановані люди села та району, а саме: представник РДА Кукла В.В, сільський голова Коваль М.В., представник  від   ВАТ «Синявське» Паустовський  В.М., а також  сільський священик ієрей  Роман.

Кукла В.В від імені  голови  РДА  Вахнія С.П, і від свого імені привітав  маківських  школярів з початком  нового навчального  року і побажала успіхів у навчанні та нових злетів. Ієрей Роман  дав своє  благословення як школярам  так вчителям , та батькам.

Так в народі повелося , що дитину в добру путь благословляє найдорожча  на землі людина – мама. Не обійшлося на нашому святі

і без напутнього  маминого слова. Свято залишило по собі в серці кожного  добрі спогади.

Перше вересня, перший дзвінок , перші в цьому навчальному році уроки. І кожен , хто переступив поріг рідної школи , відчував піднесено- радісне хвилювання , адже  цього  дня  почалася нова сходинка до знань. А для  маківських першачків  це  надзвичайне свято , яке  запам’ятається  на все життя.

Переглядів: 360 | Додав: Ykresh | Рейтинг: 5.0/1

«  Вересень 2012  »