Понеділок, 25.09.2017, 7:44:10

Головна » 2015 » Травень » 19 » Естафета миру в Маківському НВК
Естафета миру в Маківському НВК

В нашому районі проходить акція учнівського самоврядування Естафета Миру – «Єдина країна». В рамках цієї акції проходить передача бойових прапорів воїнів АТО молоді Рокитнянщини, які передали волонтери з гарячих точок Сходу України. Велика честь випала і нашій школі перейняти цю естафету від учнів Запрудянського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів». До цієї акції залучилися всі учні школи. Під звуки козацького маршу наші учні внесли ці прапори.

Україна – це безмежні степи, високі гори та бистрі ріки, і ми повинні знати,що від сходу до заходу, від півночі до півдня – ми один єдиний народ, а державний прапор є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Це прапор миролюбства. Він нагадує наше літо, коли небо над Україною таке синє, як покрови Пречистої Діви, і наші лани-такі золоті, як паски на маминому столі. Такими словами було розпочато урочисту лінійку Естафета Миру- «Єдина країна» На лінійці лунали вірші та пісні про нашу Україну, про героїв, які загинули та які знаходяться зараз в зоні АТО.

Щодня ми будемо просити у Бога та ангелів-охоронців про збереження життя нашим воїнам, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів, кохання і всіх благ! Божих благословен Вам і Вашим родинам! За нашу рідну Україну, Що зберегли за всі віки- Низький уклін і тричі «СЛАВА!» Вам, дорогі захисники! СЛАВА УКРАЇНІ ! Прапори були в школі тиждень. Продовжилася естафета передачі бойових прапорів нашими учнями в Савинецькому НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок»

Переглядів: 162 | Додав: Ykresh | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2015  »