Четвер, 27.07.2017, 9:40:50

Головна » 2014 » Грудень » 19 » День святого Миколая
День святого Миколая

Сьогодні 19 грудня. Наші рідні, батьки, дідусі та бабусі святкують релігійне свято - Святого Миколая. На святі були присутні гості з фермерського господарства «АМОК»  виконавчий директор: разом із Наталією Ігорівною вручили всім учням школи та дитячого садка подарунки з солодощами та новорічними прикрасами на  шкільну ялинку, провели конкурси на знання учнів про традиції на День Святого Миколая.

Історія свідчить, що Миколай жив за часів імператора Костянтина і був Архієпископом у Мирах в Лівії (Мала Азія). Народився він у багатій сім'ї і зріс дуже доброю і чуйною до чужої біди дитиною.

По смерті батьків він став спадкоємцем великого багатства, яке повністю віддав бідним та калікам. Як щедрий Бог із небес, він часто заходив до мешкання багатодітних чи хворих людей і обдаровував їх чим міг.

Після смерті його було визнано Святим, а мощі в 1087 році перенесено у місто Бар, що в Італії, де їх було перезахоронено. І от з того часу кожен рік 19 грудня ми маємо улюблене всіма свято.

У народних переказах та легендах Святий Миколай боронить людей від стихійного лиха, а найбільше - на воді. Миколай - Чудотворець допомагає людям і на землі.

Зимової ночі перед 19 грудня Святий Миколай опускається на срібній колісниці з неба на землю. Він заходить до хати і розкладає під подушку свої чудові небесні гостинці. Правда, збитошникам Святий Миколай дарує хіба що прегарного прутика, бо з неба він бачить кожного з нас і добре знає, хто чемний, а хто й недуже.

То хай же прийде Святий Миколай до кожного із нас зі своїми дарами і благословенням у нелегкій боротьбі за відродження України.

Переглядів: 208 | Додав: Ykresh | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2014  »