П`ятниця, 24.11.2017, 8:25:24

П Л А Н
заходів, спрямованих на популяризацію та активізацію

вивчення англійської мови у Рокитнянському районі Київської області, на 2016 рік

Термін виконання

Відповідальні

Відмітка про виконання

Ознайомлння з нормативними документами: - Указ Президента України «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» від 16.11. 2015 - Наказ МОН України №1379 від 29.12.2015 «Про здійснення заходів щодо організації літніх мовних таборів»

РМК

Проведення районних семінарів та заходів міжкурсового періоду з підвищення фахової кваліфікації вчителів англійської мови.

РМК

Оформлення в загальноосвітніх навчальних закладах району тематичних стендів «2016 – Year of English in Ukraine»

Організація роботи літніх мовних таборів за участю студентів- волонтерів.

червень

Підготовка та участь школярів у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з англійської мови.

Лютий, листопад

Участь учителів у проведенні семінарів-практикумів для вчителів англійської мови:

„Реалізація проекту Європейського Союзу „еTwinning Plus” у загальноосвітніх навчальних закладах Київської області” (на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради „Академія неперервної освіти”).

квітень

Забезпечення участі учнів у роботі новоствореного тест-центру Американських Рад з міжнародної освіти за програмою обміну майбутніх лідерів „FLEX” на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради „Академія неперервної освіти”.

Квітень-грудень

Заохочення учнів до участі в роботі мовного клубу з англійської мови „English Speaking Club” для дітей та дорослих у Комунальному вищому навчальному закладі Київської обласної ради „Академія неперервної освіти”.

Січень-травень

Відділ освіти, ЗНЗ

Проведення конкурсу „Учитель року-2016” у номінації „Англійська мова”.

січень

Забезпечення участі вчителів у проведенні тренінгів та навчальних занять на курсах підвищення фахової кваліфікації та обласних семінарах вчителів англійської мови, зокрема представництв: „Longman”, „Macmillan”, „Oxford University Press”, „Cambridge University Press”, „National Geographic Learning” та „MMPublications”.

Протягом року

Створення рубрики „Рік англійської мови” на веб-сайтах відділу освіти Рокитнянської райдержадміністрації та загальноосвітніх навчальних закладах району для розміщення інформаційних та навчальних матеріалів з англійської мови.

Відділ освіти,ЗНЗ

Розміщення на веб-сайті відділу освіти навчальних та методичних матеріалів з англійської мови

РМК

Проведення квестів, брейн-рингів для дітей та учнівської молоді англійською мовою у закладах освіти району.

березень

ЗНЗ

Сприяння розробленню презентаційних матеріалів, буклетів, аудіо- та відеогідів англійською мовою у музейних закладах району.

вересень

Забезпечення участі дітей та учнівської молоді у міжнародних конкурсах, фестивалях, змаганнях з англійської мови.

Протягом року

Сприяння проведенню у навчальних закладах та закладах культури книжкових виставок, тижнів англійської літератури, віртуальних екскурсій країнами, де англійська мова є основною мовою спілкування та інше.

Протягом року

Забезпечення організації та проведення у закладах культури району концертів з піснями англійською мовою, вечорів англійської пісні.

Протягом року

Відділ освіти та відділ культури

Забезпечення проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо популяризації вивчення англійської мови серед населення різних вікових груп у місцевих засобах масової інформації.

ЗНЗ

Розвиток мережі гуртків з вивчення англійської мови у дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах Рокитнянського району.

вересень

Підведення підсумків проведення року англійської мови у Рокитнянському районі. Визначення переможців

грудень

Начальник відділу освіти С.В. Діренко